Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Julianna, Justyna, Walerian      środa, 14 kwietnia 2021         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Wysokospecjalistyczna

Jesteś w dziale: Kosmetyka » Wysokospecjalistyczna

Epilacja, mikropigmentacja, usuwanie naczynek krwionośnych, mała chirurgia kosmetyczna.Strony:

 Elektroepilacja, czyli epilacja igłowa to jedyna potwierdzona naukowo i uznana na świecie metoda trwałego usuwania owłosienia (jedyna uznana oficjalnie przez FDA - Amerykański Urząd Kontroli Żywności i Leków).

 W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu małej chirurgii przy użyciu metody elektrokoagulacji, czyli koagulacji wysokotemperaturowej. Drugą metodą stosowaną w usuwaniu zmian skórnych jest koagulacja niskotemperaturowa – zwana popularnie mrożeniem.

 Polega na wprowadzeniu pigmentu o odpowiednio dobranym kolorze do warstwy ziarnistej  naskórka. Zabieg stosujemy w celu poprawienia wyglądu, nadania mu odpowiedniej wyrazistości oraz w celu korekty wrodzonych i nabytych wad skórnych

 Teleangiektazje to trwale poszerzone (potocznie mówi się: pęknięte) naczynka krwionośne. Mogą to być naczynka pojedyncze lub też bardzo liczne, zlewające się w jednolity rumień (utworzone przez gęstą sieć ściśle przylegających do siebie kapilarów – naczyń włosowatych).

manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Każde zachowanie człowieka określanie jest przez jego autowizerunek. Każdy może rozpocząć nowe życie - jeśli zmieni swój autowizerunek."

Maxwell Maltz

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600