Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz      piątek, 08 grudnia 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

W swojej praktyce zawodowej, często przychodzi mi postawić taką właśnie diagnozę. Klientki u których stwierdza się tą przypadłość, skarżą się zwykle na „dziwną postać trądzika”. Tym dziwniejszą, że często nie miały one jakichkolwiek problemów ze skórą w okresie dojrzewania, a problem  wystąpił  po okresie pokwitania (po 30, a nawet 40 roku życia).


Nasz organizm posiada mechanizm odnowy komórkowej. Na czym on polega? W najgłębszej warstwie naskórka (warstwa podstawna) odbywa się proces namnażania komórek - dlatego też nazywana jest ona warstwą rozrodczą. Nowe komórki przez okres około miesiąca wędrują na powierzchnię skóry, w naturalny sposób wypierane przez kolejne grupy "młodszych" komórek.

Większość kobiet poszukuje cudownego środka, który bez żadnego wysiłku z ich strony, czyli: zmiany przyzwyczajeń, sposobu odżywiania, aktywności fizycznej i regularnego stosowania preparatów leczniczych, wyleczy cellulit.


Jeżeli jesteś osobą naprawdę zdeterminowaną, by wydać walkę cellulitowi, warto zdecydować się na skorzystanie z usług dobrego gabinetu kosmetycznego.


Wiosna za pasem. Natura budzi się do życia, nabiera chęci aby kwitnąć, pięknieć. Nasz organizm również tęskni do ciepłych słonecznych dni.


Wykonana fachowo depilacja woskiem w gabinecie ma kilka zalet: włosy usuwane regularnie tą metodą - bez przerw związanych z porami roku - ulegają osłabieniu i przerzedzeniu (oczywiście, nie można w międzyczasie korzystać z innych metod).


Leczenie przebarwień: piegów, plam soczewicowatych, ostudy oraz przebarwień potrądzikowych i innych, jest terapią długotrwałą, wymagającą dużej samodyscypliny i współpracy z osobą prowadzącą.

Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
""Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu""

Konfucjusz

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600