Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk      poniedziałek, 13 lipca 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

W swojej praktyce zawodowej, często przychodzi mi postawić taką właśnie diagnozę. Klientki u których stwierdza się tą przypadłość, skarżą się zwykle na „dziwną postać trądzika”. Tym dziwniejszą, że często nie miały one jakichkolwiek problemów ze skórą w okresie dojrzewania, a problem  wystąpił  po okresie pokwitania (po 30, a nawet 40 roku życia).


Nasz organizm posiada mechanizm odnowy komórkowej. Na czym on polega? W najgłębszej warstwie naskórka (warstwa podstawna) odbywa się proces namnażania komórek - dlatego też nazywana jest ona warstwą rozrodczą. Nowe komórki przez okres około miesiąca wędrują na powierzchnię skóry, w naturalny sposób wypierane przez kolejne grupy "młodszych" komórek.

Większość kobiet poszukuje cudownego środka, który bez żadnego wysiłku z ich strony, czyli: zmiany przyzwyczajeń, sposobu odżywiania, aktywności fizycznej i regularnego stosowania preparatów leczniczych, wyleczy cellulit.


Jeżeli jesteś osobą naprawdę zdeterminowaną, by wydać walkę cellulitowi, warto zdecydować się na skorzystanie z usług dobrego gabinetu kosmetycznego.


Wiosna za pasem. Natura budzi się do życia, nabiera chęci aby kwitnąć, pięknieć. Nasz organizm również tęskni do ciepłych słonecznych dni.


Wykonana fachowo depilacja woskiem w gabinecie ma kilka zalet: włosy usuwane regularnie tą metodą - bez przerw związanych z porami roku - ulegają osłabieniu i przerzedzeniu (oczywiście, nie można w międzyczasie korzystać z innych metod).


Leczenie przebarwień: piegów, plam soczewicowatych, ostudy oraz przebarwień potrądzikowych i innych, jest terapią długotrwałą, wymagającą dużej samodyscypliny i współpracy z osobą prowadzącą.

Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600