Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz      piątek, 08 grudnia 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

Przebarwienia skóry to problem, z którym boryka się wiele osób. Dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, przy czym ci ostatni mniej się tym przejmują.

Jontoforeza to z definicji wprowadzanie jonów leku/kosmetyku w głąb skóry przy użyciu prądu stałego (zwanego też prądem galwanicznym).

Cera to skóra twarzy, szyi i dekoltu.

Statystyczna Polka odwiedza gabinet kosmetyczny raz na pięć lat.

Czyli trądzik z rozdrapania. Co to jest? Dlaczego tak niezmiernie trudno jest go leczyć? Czy wyleczenie w ogóle jest możliwe?

Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry z okresowymi zaostrzeniami. W tym artykule będę się starała wyjaśnić jej przyczyny  oraz  jak się jej ustrzec.


Zima to bardzo niekorzystny okres dla naszej skóry. Zimno, mróz, silny wiatr, duże różnice temperatur, przebywanie w ciepłych, często przegrzanych pomieszczeniach (w lecie równie negatywny wpływ ma przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, również dotyczy to samochodu), powietrze przesuszone przez instalacje c.o.


Nareszcie ciepło, upalnie. Czy przygotowałaś swoją skórę  do urlopu?

Dla niewtajemniczonych nazwa co najmniej zagadkowa, ale dla wszystkich dbających o swój wygląd zewnętrzny „STREFA T” może stać się sennym koszmarem. Cóż to takiego ta „STREFA T”?


Najczęstszym problem z jakim zwracacie się państwo do nas jest trądzik.

Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600