Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj      wtorek, 21 marca 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

Przebarwienia skóry to problem, z którym boryka się wiele osób. Dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, przy czym ci ostatni mniej się tym przejmują.

Jontoforeza to z definicji wprowadzanie jonów leku/kosmetyku w głąb skóry przy użyciu prądu stałego (zwanego też prądem galwanicznym).

Cera to skóra twarzy, szyi i dekoltu.

Statystyczna Polka odwiedza gabinet kosmetyczny raz na pięć lat.

Czyli trądzik z rozdrapania. Co to jest? Dlaczego tak niezmiernie trudno jest go leczyć? Czy wyleczenie w ogóle jest możliwe?

Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry z okresowymi zaostrzeniami. W tym artykule będę się starała wyjaśnić jej przyczyny  oraz  jak się jej ustrzec.


Zima to bardzo niekorzystny okres dla naszej skóry. Zimno, mróz, silny wiatr, duże różnice temperatur, przebywanie w ciepłych, często przegrzanych pomieszczeniach (w lecie równie negatywny wpływ ma przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, również dotyczy to samochodu), powietrze przesuszone przez instalacje c.o.


Nareszcie ciepło, upalnie. Czy przygotowałaś swoją skórę  do urlopu?

Dla niewtajemniczonych nazwa co najmniej zagadkowa, ale dla wszystkich dbających o swój wygląd zewnętrzny „STREFA T” może stać się sennym koszmarem. Cóż to takiego ta „STREFA T”?


Najczęstszym problem z jakim zwracacie się państwo do nas jest trądzik.

Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
na stronie zdecydowanie przydałby się cennik, no chyba że gdzieś jest a ja nie mogę go odnaleźć
» Dodana przez: Ola

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania"

T.Edison

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600