Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz      piątek, 08 grudnia 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

Według definicji cellulite to: powszechnie występujący defekt kosmetyczny, polegający na specyficznym pofałdowaniu skóry na udach i pośladkach, rzadziej na rękach.Oblicza się na Ziemi rośnie około 25 tysięcy gatunków. Wydobywa się około 800, a w kosmetyce stosujemy 40. Pomagają praktycznie rzecz biorąc na wszystko.


Sonoforeza to zabieg polegający na masażu skóry wykonywanym przy użyciu głowicy emitującej ultradźwięki o określonej częstotliwości (jeżeli chodzi o skórę twarzy to najczęściej 25.000Hz, a ciało 1MHz).


Problem dotyczy w równym stopniu kobiet jak i mężczyzn. Jest to choroba przewlekła przebiegająca z nawrotami/zaostrzeniami szczególnie w kresach zwiększonego stresu dla chorego.

Dobrze jest mieć ... ładne plecy!

Sylwester tuż, tuż – suknie balowe wiszą w szafach, zaproszenia na bale w torebkach jeszcze tylko wypastować buty, spojrzenie w lustro.... i teraz pytanie czy to co w nim zobaczycie jest spełnieniem waszych marzeń?


Oczyszczanie to zabieg który jest zarówno najczęściej wykonywaną usługą w gabinetach kosmetycznych w Polsce jak również najbardziej kontrowersyjnym i wzbudzającym najwięcej emocji.


Dziś druga część rozważań na jego temat.

Poza wszelkimi omówionymi w serii artykułów o oczyszczaniu skóry kwestiami, niezmiernie dziwi mnie sytuacja, że klienci są skłonni oddać najcenniejszą rzecz, którą posiadają – własną twarz – w ręce kompletnie nieznanej osoby, bez jakiejkolwiek weryfikacji jej kompetencji.


Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nie zdarzenia wpływają na utratę duchowej równowagi, ale myśli o tych zdarzeniach."

Epiktet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600