Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery      sobota, 03 grudnia 2022         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Artykuły prasowe

Jesteś w dziale: Artykuły prasowe

Oddajemy do Państwa  dyspozycji artykuły napisane na przestrzeni ostatnich 10 lat przez Annę Drobny, głównie dla potrzeb Kosmetycznego Vademecum "Kosmetyczne Prawdy i Mity", które prowadziła na łamach Dziennika Polskiego. Kilka z nich zostało napisanych na zamówienie czasopism kolorowych, a wiele  doczekało sie przedruków w prasie codziennej i branżowej.Strony:

Według definicji cellulite to: powszechnie występujący defekt kosmetyczny, polegający na specyficznym pofałdowaniu skóry na udach i pośladkach, rzadziej na rękach.Oblicza się na Ziemi rośnie około 25 tysięcy gatunków. Wydobywa się około 800, a w kosmetyce stosujemy 40. Pomagają praktycznie rzecz biorąc na wszystko.


Sonoforeza to zabieg polegający na masażu skóry wykonywanym przy użyciu głowicy emitującej ultradźwięki o określonej częstotliwości (jeżeli chodzi o skórę twarzy to najczęściej 25.000Hz, a ciało 1MHz).


Problem dotyczy w równym stopniu kobiet jak i mężczyzn. Jest to choroba przewlekła przebiegająca z nawrotami/zaostrzeniami szczególnie w kresach zwiększonego stresu dla chorego.

Dobrze jest mieć ... ładne plecy!

Sylwester tuż, tuż – suknie balowe wiszą w szafach, zaproszenia na bale w torebkach jeszcze tylko wypastować buty, spojrzenie w lustro.... i teraz pytanie czy to co w nim zobaczycie jest spełnieniem waszych marzeń?


Oczyszczanie to zabieg który jest zarówno najczęściej wykonywaną usługą w gabinetach kosmetycznych w Polsce jak również najbardziej kontrowersyjnym i wzbudzającym najwięcej emocji.


Dziś druga część rozważań na jego temat.

Poza wszelkimi omówionymi w serii artykułów o oczyszczaniu skóry kwestiami, niezmiernie dziwi mnie sytuacja, że klienci są skłonni oddać najcenniejszą rzecz, którą posiadają – własną twarz – w ręce kompletnie nieznanej osoby, bez jakiejkolwiek weryfikacji jej kompetencji.


Strona:
1 2 3 4
manicure pedicure
Opinie Klientów
na stronie zdecydowanie przydałby się cennik, no chyba że gdzieś jest a ja nie mogę go odnaleźć
» Dodana przez: Ola

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"„Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić”"

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600