Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel      sobota, 16 lutego 2019         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Przekłuwanie uszu

Jesteś w dziale: Kosmetyka » Upiększająca » Przekłuwanie uszu

 Zabieg przekłuwania uszu wykonujemy przy użyciu systemu i kolczyków największego na świecie producenta tego rodzaju akcesoriów amerykańskiej firmy STUDEX®. Jest to gwarancją dla naszych klientów, że zabieg zostanie przeprowadzony w 100% sterylnie, bez jakichkolwiek powikłań i komplikacji. Szeroki wybór kolczyków umożliwi państwu podjęcie właściwej decyzji.

Koniecznie prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI PIELĘGNACJI PO ZABIEGU . Uniknięcie państwo w ten sposób ew. problemów spowodowanych zaburzeniami procesu gojenia.

Ze względu na system pakowania i sterylizacji (kolczyki firmy STUDEX® pakowane są po dwie sztuki) – przekłucie jednego i pary uszu wykonujemy w tej samej cenie.
UWAGA: osobom niepełnoletnim zabieg przekłuwania uszu wykonujemy TYLKO w obecności lub za pisemną zgodą rodzicówStrony:

Chociaż komplikacje po przekłucie występują bardzo rzadko, jeżeli produkty firmy Studex® zostały użyte prawidłowo, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex® powinni przestrzegać następujących zaleceń.

Jesteśmy przeciwnikami przekłuwania uszu niemowlętom. Oto powody dla których warto poczekać z  tym - inwazyjnym jednak – zabiegiem.

manicure pedicure
Opinie Klientów
na stronie zdecydowanie przydałby się cennik, no chyba że gdzieś jest a ja nie mogę go odnaleźć
» Dodana przez: Ola

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600