Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz      piątek, 08 grudnia 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Zabiegi kosmetyczne

Jesteś w dziale: Zabiegi kosmetyczne

Strony:

 To wyciągi komórkowe przeznaczone do rewitalizacji skóry na drodze stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny

 Prezentujemy ofertę zabiegową firmy Janssen Cosmeceutical z użyciem aparatury ultradźwiękowej. W przebiegu każdego zabiegu wykonujemy kawitację i sonoforezę .

 Janssen Cosmeceutical została założona w 1990 r. przez Waltera Janssena,  który z branżą kosmetyczną związany jest od 1975 r. poprzez swoją wieloletnią pracę  w renomowanych i ekskluzywnych firmach kosmetycznych (m.in. Babor).

 Seria Opus Belle została stworzona specjalnie dla pań po czterdziestym roku życia. Opracowano ją przy użyciu składników wysoce zaawansowanych technologicznie oraz szczególnie innowacyjnych.

 Maska Mineralna pochodzi bezpośrednio z wulkanicznych źródeł termalnych i jest maską zawierającą bogactwo naturalnych minerałów i mikroelementów m.in.: miedź, wapń, magnez, cynk, nikiel, kobalt, srebro, kwarc, serecyt, mika, krzem, chlorek, potas sodowy, węglany, siarka, siarka koloidalna.

 Wersje zabiegów oczyszczania skóry oferowane w naszym gabinecie

 PARAFANGO różni się od innych zabiegów pielęgnacji ciała sposobem nakładania preparatu. Głównym składnikiem jest masa parafango składająca się z parafiny, mułu morskiego i alg.

 Na czym polega peeling?
Peeling - polega na złuszczeniu komórek naskórka i skóry właściwej. W zależności od głębokości działania, wyróżniamy peelingi powierzchowne i głębokie.


 Skóra wokół oczu jest cienka, delikatna, a z powodu niewielkiej ilości gruczołów łojowych występujących na tym obszarze zazwyczaj sucha niezależnie od wieku - jej zdolności obronne są raczej niewielkie stąd też cały obowiązek obrony przed czynnikami zewnętrznymi spada na nas.

 W 1961 roku Pier Auge, farmaceuta francuski, studiował naukowe publikacje na temat badań prowadzonych przez biochemików, fizjologów i kosmetologów. Szukał uniwersalnej formuły dla najlepszego preparatu kosmetycznego.

manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Moje pomysły często wyskakiwały z moich snów."

Tomasz Edison

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600