Embrioblasty

 Embrioblasty to wyciągi komórkowe przeznaczone do rewitalizacji skóry na drodze stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Są one przygotowywane do użycia w specjalnym procesie wielokrotnych zamrażań, naświetlań i filtracji. Poddane tym zabiegom nie tylko nie posiadają własnego systemu immunologicznego (co sprawia, że nie są traktowane przez organizm ludzki jako obce), ale wyzwalają "cząsteczki bio-stymulujace", którym przypisuje się działanie regeneracyjne na otaczające tkanki. Badania naukowe wykazały, że Embrioblasty wprowadzone do skóry pobudzają komórki "gospodarza". Wzmagają w ten sposób procesy odnowy skóry (szczególnie w miejscach zmarszczek).

Preparaty zawierają naturalne substancje biologiczne niezbędne do wzrostu komórkowego m.in. aminokwasy (składniki do budowy białek), witaminy, sole mineralne oraz FGF - czynnik wzrostu fibroblastów (komórek "budujących" naszą skórę). Embrioblasty stosujemy profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry - zmarszczek i zwiotczenia skóry. Zabieg z embrioblastów, jako jeden z nielicznych aktywnie rewitalizuje dekolt i szyję. Stosowany od 1978 roku.

Preparaty te nie wymagają wykonania testów alergicznych. Embrioblasty można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Zabiegi można bezpiecznie powtarzać latami, stale utrzymując skórę w dobrej kondycji i "zatrzymując" tworzenie zmarszczek.
Tekst pochodzi ze strony - www.test.itbvega.pl/vegan/