Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian      wtorek, 26 września 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Embrioblasty

 Embrioblasty to wyciągi komórkowe przeznaczone do rewitalizacji skóry na drodze stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Są one przygotowywane do użycia w specjalnym procesie wielokrotnych zamrażań, naświetlań i filtracji. Poddane tym zabiegom nie tylko nie posiadają własnego systemu immunologicznego (co sprawia, że nie są traktowane przez organizm ludzki jako obce), ale wyzwalają "cząsteczki bio-stymulujace", którym przypisuje się działanie regeneracyjne na otaczające tkanki. Badania naukowe wykazały, że Embrioblasty wprowadzone do skóry pobudzają komórki "gospodarza". Wzmagają w ten sposób procesy odnowy skóry (szczególnie w miejscach zmarszczek).

Preparaty zawierają naturalne substancje biologiczne niezbędne do wzrostu komórkowego m.in. aminokwasy (składniki do budowy białek), witaminy, sole mineralne oraz FGF - czynnik wzrostu fibroblastów (komórek "budujących" naszą skórę). Embrioblasty stosujemy profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry - zmarszczek i zwiotczenia skóry. Zabieg z embrioblastów, jako jeden z nielicznych aktywnie rewitalizuje dekolt i szyję. Stosowany od 1978 roku.

Preparaty te nie wymagają wykonania testów alergicznych. Embrioblasty można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Zabiegi można bezpiecznie powtarzać latami, stale utrzymując skórę w dobrej kondycji i "zatrzymując" tworzenie zmarszczek.Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Encyklopedia terminów kosmetycznych » Embrioblasty


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nigdy nie zniżaj się do poziomu Idioty bo i tak pokona Cie doświadczeniem."

Mark Twain

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600