Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian      wtorek, 26 września 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Embrioblasty, wyciągi komórkowe

 To wyciągi komórkowe przeznaczone do rewitalizacji skóry na drodze stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny


EMBRYOLIFT


 Produkt dający zarówno natychmiastowe efekty, jak również działający przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo w sposób długofalowy.

Składniki:
Wyciąg Embrionalny (25%)
Serum Biologiczne (75%)

Ta substancja pomaga utrzymać, a jeżeli to konieczne, wzmacniać dynamikę całego metabolizmu wewnątrzkomórkowego.
Działa jak potężny/dynamiczny/skuteczny środek odżywczy


EMBRYOLIFENawilżający i regenerujący, pomaga zwalczać czynniki zewnętrzne (agresorów z otoczenia). Ten nawilżający kompleks oparty na równowadze dwóch składników, pomaga walczyć z zewnętrznymi zagrożeniami (zanieczyszczeniem, gorącem, zimnem), chroni też skórę przed zgubnymi skutkami promieniowania UV.


Składniki:

Ekstrakt Embrionalny (25%)
Ekstrakt ten zachowuje się jak naturalny stymulator fibroblastów, które  w skórze odpowiadają za syntezę kolagenu i elastyny. Tkankowy ekstrakt który znajduje się w wyciągu embrionalnym jest czynnikiem rewitalizującym poprzez przyśpieszenie mitozy (podziału komórkowego) w fibroblastach.

Ekstrakt Płynu Owodniowego (75%)
To wysokoskoncentrowana w naturalny sposób substancja będąca w nazewnictwie biochemicznym magazynem  praktycznie wszystkich aminokwasów, głównych pierwiastków śladowych i wielu protein.


ELASTINE

 Substancja ta jest syntetyzowana przez fibroblasty w celu tworzenia siateczki włókien elastycznych. Jest ona zgodna z nieglikolizowaną wysokohydrofobową proteiną zawierającą ponad 830 aminokwasów. Różnica pomiędzy tą substancją, a podobnymi polega na jej zdolnośći do zaadoptowania innych konfiguracji oraz rozszerzania się i kurczenia. Włókna elastyny w skórze odpowiadają za jest elastyczność / zdolność do rozciągania i powtórnego kurczenia się -  ich niedobór powoduje m.in. powstawanie rozstępów i zmarszczek


EMBRYOCALM


Skład preparatu gwarantuje wysokoskuteczną regenerację i działanie głęboko uspokajające dla skór naczynkowych i szczególnie wrażliwych. Kompleks wyciągów komórkowych użytych  do zabiegu ma znakomity wpływ zarówno na fibroblasty w procesie tworzenia włókien elastycznych, a co za tym idzie w procesach regeneracyjnych,  jak również na naczynia włosowate znajdujące się w warstwie brodawkowej skóry właściwej, odpowiadające za „grę naczyniową”. Poprzez wzmocnienie naczyń krwionośnych i uspokojenie gry  naczyniowej uzyskujemy podwójny efekt : odmłodzenia i rozjaśnienia skóry.
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Zabiegi kosmetyczne » Embrioblasty, wyciągi komórkowe


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują."

Albert Einstein

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600