Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy      niedziela, 29 marca 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Kosmetyka lekarska

 Kosmetyka lekarska, dziedzina wiedzy zajmująca się profilaktyką mającą na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się, jak i zachowania jak najdłużej sprawności życiowej oraz zagadnieniami leczniczymi dotyczącymi tych zmian skórnych, które szczególnie niekorzystnie wpływają na wygląd zewnętrzny.

Kosmetyka lekarska zajmuje się również zagadnieniami związanymi z upiększaniem
, składem preparatów kosmetycznych i ich zastosowaniem oraz wpływem na poszczególne rodzaje skóry oraz korygowaniem wad, co jest niezwykle ważne dla psychiki człowieka. Tak więc kosmetyka lekarska skupia w sobie wiele dziedzin medycyny, od dermatologii począwszy, poprzez fizjologię, i na psychologii skończywszy. Nowoczesna kosmetyka lekarska zajmuje się również problemem otyłości (zarówno ze względów estetycznych, jak też wpływu na stan ogólny ustroju) oraz wpływem promieniowania nadfioletowego na skórę.

W kosmetyce lekarskiej stosuje się te same zabiegi fizykoterapeutyczne i fitoterapeutyczne, co w dermatologii.Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Encyklopedia terminów kosmetycznych » Kosmetyka lekarska


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
na stronie zdecydowanie przydałby się cennik, no chyba że gdzieś jest a ja nie mogę go odnaleźć
» Dodana przez: Ola

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
""Nigdy nie zniżaj się do poziomu Idioty bo i tak pokona Cie doświadczeniem.""

Mark Twain

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600