Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel      czwartek, 27 lutego 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Hiperpigmentacje i przebarwienia

LASEROWE USUWANIE PLAM PIGMENTACYJNYCH I PRZEBARWIEŃ

W JAKI SPOSÓB IPL USUWA PLAMY PIGMENTACYJNE I PRZEBARWIENIA

Impuls świetlny generowany przez IPL iPulse i200+ w programie likwidowania plam pigmentacyjnych i przebarwień jest absorbowany przez melaninę (światło jest zamieniane na ciepło) w patologiczny sposób rozłożoną w skórze co w konsekwencji powoduje rozbicie skupiska ziaren melaniny i nastepnie ich wchłonięcie. Oczywiście ze względu na rodzaj skóry, jej wiek - a w konsekwencji zdolności regeneracji - rodzaj problemu, głebokość umiejscowienia zmiany, jej gęstość itd, skuteczność zabiegu może być różna osobniczo. W jednym przypadku wystarczy jeden zabieg, a czasami istnieje konieczność jego powtórzenia 3-4 krotnie w regularnych odstępach czasu.

UWAGA: W PRZYPADKU WYSTAWIENIA SKÓRY PODDANEJ LECZENIU NA EKSPOZYCJĘ SŁONECZNĄ PROBLEM MOŻE POWRÓCIĆ! JEST TO NATURALNE ZACHOWANIE SKÓRY JUŻ RAZ USZKODZONEJ.

METODOLOGIA ZABIEGU

Powierzchnia zabiegowa pokrywana jest żelem medycznym i naświetlana z użyciem programu właściwego dla danego typu skóry. Przyciemnienie zmian pigmentacyjnych po zabiegu jest efektem właściwym i porządanym. Stan taki może się utrzymywać do 3 tygodni. W tym czasie zmiany powinny ulec złuszczeniu. W sytuacji niecałkowite zaniku zmian konieczne będzie powtórzenie zabiegu.

  
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » IPL iPulse i200+ » Hiperpigmentacje i przebarwienia


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600