Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Beata, Stefan, Wincenty      poniedziałek, 08 marca 2021         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Popękane naczynka, skóra naczynkowa, trądzik różowaty

LASEROWE USUWANIE NACZYNEK I NACZYNIAKÓW, LECZENIE SKÓR NACZYNKOWYCH I TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO

W JAKI SPOSÓB IPL USUWA POPĘKANE NACZYNKA I NACZYNIAKI

Impuls świetlny generowany przez IPL iPulse i200+ w programie usuwania popękanych naczynek jest absorbowany przez hemoglobinę (światło jest zamieniane na ciepło) co w konsekwencji powoduje nekroze termalną, trwale uszkadzając naczynie krwionośne. Uszkodzone w ten sposób naczynia są usuwane w procesie reasorbcji, dzięki czemu znikają całkowicie. Oczywiście ze względu na rodzaj skóry, jej wiek - a w konsekwencji zdolności regeneracji - rodzaj problemu, głebokość naczynia, jego średnicę, gęstość itd, skuteczność zabiegu może być różna osobniczo. W jednym przypadku wystarczy jeden zabieg, częściej jednak istnieje konieczność jego powtórzenia 3-4 krotnie w regularnych odstępach czasu. 

METODOLOGIA ZABIEGU

Powierzchnia zabiegowa pokrywana jest żelem medycznym i naświetlana z użyciem programu właściwego dla danego typu skóry. Przyciemnienie naczyń po zabiegu jest efektem właściwym i pożądanym. Stan taki może się utrzymywać do 3 tygodni. Po tym czasie naczynka zostaną reabsorbowane lub konieczne będzie powtórzenie zabiegu w przypadku ich niecałkowitego wchłonięcia się. 

UWAGA: W PRZYPADKU POSTACI AKTYWNEJ TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO WYKONYWANIE ZABIEGÓW LASEROWYCH JEST ZABRONIONE
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » IPL iPulse i200+ » Popękane naczynka, skóra naczynkowa, trądzik różowaty


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600