Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj      wtorek, 21 marca 2023         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Leczenie trądzika

LASEROWE LECZENIE SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

W JAKI SPOSÓB IPL  LECZY SKÓRĘ TRĄDZIKOWĄ

Impuls świetlny generowany przez IPL iPulse i200+ w programie leczenia skóry trądzikowej składa się z połączenia swiatła o widmie czerwonym i niebieskim. Światło niebieskie niszczy bakterie beztlenowe propioni bacterium acnes odpowiedzialne za rozwój choroby, a światło czerwone absorbowane jest przez nadaktywne gruczoły łojowe, ograniczając tym samym produkcję łoju, a często trwale je uszkadzając. Równocześnie uzyskujemy obkurczenie porów skóry, wyrównanie kolorytu i ograniczone spłycenie blizn. Oczywiście ze względu na rodzaj skóry, jej wiek, rangę i czas trwania problemu,  skuteczność zabiegu może być różna osobniczo. W jednym przypadku wystarczy jeden zabieg, a czasami istnieje konieczność jego powtórzenia 3-4 krotnie w regularnych odstępach czasu.

METODOLOGIA ZABIEGU

Powierzchnia zabiegowa pokrywana jest żelem medycznym i naświetlana z użyciem programu właściwego dla danego typu skóry. Przyciemnienie zmian trądzikowych po zabiegu jest efektem właściwym i porządanym. Stan taki może się utrzymywać do 3 tygodni/miesiąca.  Po upływie miesiąca zabieg należy powtórzyć.

UWAGA: W PRZYPADKU POSTACI AKTYWNEJ TRĄDZIKA  WYKONYWANIE ZABIEGÓW LASEROWYCH JEST ZABRONIONE
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » IPL iPulse i200+ » Leczenie trądzika


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600