Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan      środa, 27 maja 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Fotodepilacja

USUWANIE ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA

JAK ŚWIATŁO WPŁYWA NA WŁOS, czyli jak działa IPL na włosy

- Melanina włosa absorbuje światło
- Energia fali świetlnej powoduje przegrzanie mieszka włosowego, co prowadzi do jego trwałego uszkodzenia (niezbędne jest podgrzanie do temperatury > 70st C.)
- Zachodzi denaturacja białek co uniemożliwia odrośnięcie włosa

W programie umożliwiającym usuwanie zbędnego owłosienia IPL iPulse i200+ emituje wiązkę światła o długości fali świetlnej absorbowalnej przez melaninę włosa. Komputer dobiera właściwą dla danego rodzaju skóry i typu owłosienia moc oraz wersję impulsu. Umożliwia to minimalizowanie wystąpienia ew. powikłań pozabiegowych oraz podnosi skuteczność i efektywność zabiegu.

Co ważne: w porównaniu z zabiegami laserowymi, zabiegi IPL są praktycznie bezbolesne.

Ze względu na fakt, że włosy przechodzą w swoim "życiu" 3 fazy: wzrostu, spoczynku i wypadania, które to fazy różnią się w swoim przebiegu i długości w zależności od miejsca na ciele, uwarunkowań genetycznych oraz nawyków pielęgnacyjnych, zabiegi FOTODEPILACJI należy powtarzać kilkukrotnie. Zwykle 4-6 zabiegów  wystarcza dla osiągnięcia zadowalających efektów.

METODOLOGIA ZABIEGÓW FOTODEPILACJI

Przeprowadzamy dokładny wywiad i diagnozę skóry. Następnie powierzchnia zabiegowa musi zostać ogolona m.in w celu wykluczenia możliwości poparzenia skóry. Nakładamy medyczny żel zabiegowy, który schładza skórę, zapobiega podrażnieniom i umożliwia równomierne rozchodzenie się światła. Wykonujemy naświetlanie powierzchni zabiegowej. Po zabiegu - jeżeli to konieczne - schładzamy skórę przy użyciu okładów chłodzących.

UWAGA: prosimy nie golić się samodzielnie w domu. Określenie położenia aktywnych mieszków włosowych w polu zabiegowym jest bardzo ważne w celu podniesienia skuteczności zabiegu
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » IPL iPulse i200+ » Fotodepilacja


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
na stronie zdecydowanie przydałby się cennik, no chyba że gdzieś jest a ja nie mogę go odnaleźć
» Dodana przez: Ola

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne."

Calvin Coolidge

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600