"Uderzeniowa kuracja rewitalizująca"

 Firma Janssen Cosmeceutical w trosce o skórę mężczyzn prezentuje zabieg przywracający skórze witalność, o działaniu przeciwzmarszczkowym i pobudzającym naturalną zdolność ochrony i regeneracji komórek.

Ten nowoczesny i intensywny program pielęgnacyjny dostosowany jest do indywidualnych potrzeb męskiej skóry. Wysoce skoncentrowane składniki aktywne stanowią odpowiedź na oczekiwania nowoczesnego mężczyzny w zakresie pielęgnacji skóry zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.

Koncepcja połączenia w jednym zabiegu dwóch wysoce aktywnych preparatów jakimi są maska kolagenowa Bio Marine Face Lift Pad i maska algowa Acerola Vitamin C Mask, jest gwarancją wysokiej skuteczności zarówno kuracji leczniczej jak i  pojedynczego zabiegu, traktowanego jako doraźna pielęgnacja. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt zastosowania, w celu przygotowania skóry do zabiegu, peelingu kawitacyjnego, który sam w sobie znakomicie pobudza metabolizm komórkowy. Sonoforeza wykonywana z użyciem ampułek Oxygen Revital lub Hydro Chitosan poprawia poziom nawilżenia i odżywienia skóry, mając równocześnie działanie przeciwzmrszczkowe.

Kuracja rewitalizująca pozostawia skórę odświeżoną, głęboko nawilżoną, przyczynia się do redukcji zmarszczek i optycznego odmłodzenia skóry, a pobudzenie naturalnych funkcji obronnych stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i elastycznych.

Tekst pochodzi ze strony - www.test.itbvega.pl/vegan/