Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz      poniedziałek, 17 lutego 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

"Uderzeniowa kuracja rewitalizująca"

 Firma Janssen Cosmeceutical w trosce o skórę mężczyzn prezentuje zabieg przywracający skórze witalność, o działaniu przeciwzmarszczkowym i pobudzającym naturalną zdolność ochrony i regeneracji komórek.

Ten nowoczesny i intensywny program pielęgnacyjny dostosowany jest do indywidualnych potrzeb męskiej skóry. Wysoce skoncentrowane składniki aktywne stanowią odpowiedź na oczekiwania nowoczesnego mężczyzny w zakresie pielęgnacji skóry zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.

Koncepcja połączenia w jednym zabiegu dwóch wysoce aktywnych preparatów jakimi są maska kolagenowa Bio Marine Face Lift Pad i maska algowa Acerola Vitamin C Mask, jest gwarancją wysokiej skuteczności zarówno kuracji leczniczej jak i  pojedynczego zabiegu, traktowanego jako doraźna pielęgnacja. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt zastosowania, w celu przygotowania skóry do zabiegu, peelingu kawitacyjnego, który sam w sobie znakomicie pobudza metabolizm komórkowy. Sonoforeza wykonywana z użyciem ampułek Oxygen Revital lub Hydro Chitosan poprawia poziom nawilżenia i odżywienia skóry, mając równocześnie działanie przeciwzmrszczkowe.

Kuracja rewitalizująca pozostawia skórę odświeżoną, głęboko nawilżoną, przyczynia się do redukcji zmarszczek i optycznego odmłodzenia skóry, a pobudzenie naturalnych funkcji obronnych stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i elastycznych.
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Kosmetyka » Dla panów » "Uderzeniowa kuracja rewitalizująca"


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Granica nadaje formę nieograniczonemu."

Pitagoras

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600