Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert      sobota, 05 grudnia 2020         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Walka z cellulitem cz.2

Jeżeli jesteś osobą naprawdę zdeterminowaną, by wydać walkę cellulitowi, warto zdecydować się na skorzystanie z usług dobrego gabinetu kosmetycznego.

Kosmetyczka dobierze odpowiedni do twojego problemu zabieg, poleci właściwe kosmetyki, poradzi jak zmienić codzienne przyzwyczajenia i menu, aby walkę zakończyć zwycięsko, nie pozbywając się równocześnie wszystkich pieniędzy.
 
Zabiegi antycellulitowe wykonywane rzetelnie, zgodnie z zasadami sztuki i medycyny nie są tanie. Warto pamiętać, że szukając najtańszej oferty, ryzykujecie własnym zdrowiem.
 
Zabiegi oferowane przez różne firmy są w sumie podobne: peeling ciała, masaż preparatami antycellulitowymi, nałożenie maski leczniczej, body wrapping – owijanie ciała, nałożenie preparatu końcowego. Oczywiście istnieją drobne różnice, ale baza jest taka sama. Stosuje się więc zabiegi wykorzystujące efekt rozgrzania tkanek poprzez okluzję, są maski nakładane „na ciepło” – podgrzewane, ze specjalnym woskiem, są maski „na zimno” – chłodzące. Podstawowe składniki w nich zawarte to centella azjatycka, algi morskie, arnika, kofeina, przywrotnik, aminofilina, cynamon, wyciąg z kasztanowca. Co ważne, zabiegi wykonywane bez użycia urządzeń mechanicznych pobudzają do pracy organizm, aby w naturalny sposób zwalczył problem bez zachwiania wewnętrznych procesów życiowych.
 
Wspomaganiem kuracji przeciwcellulitowej może być drenaż limfatyczny ciała. Ale tutaj duży wykrzyknik – zabiegowi takiemu można się poddać jedynie w sprawdzonym gabinecie, powinien trwać godzinę, a pacjentka musi dokładnie znać stan swojego zdrowia, ponieważ udrożnienie układu limfatycznego może spowodować tyle dobrego co i złego!
 
Jeżeli bariera finansowa uniemożliwia wykonanie serii zabiegów, warto w gabinecie skorzystać jednorazowo z zabiegu odtoksyczniającego, a resztę pracy wykonywać w domu, starając się zachować regularność w aplikacji poleconych preparatów i przestrzegając zaleceń kosmetyczki.
 
Ponownie należy też podkreślić, że w walce z cellulitem najważniejsza jest regularność, wytrwałość i kompleksowość w traktowaniu problemu. A sukces będzie kompletny tylko wtedy gdy nauczymy się regularnie pielęgnować skórę i zdrowo żyć, ponieważ wyleczone cellulite może powrócić, jeżeli my powrócimy do starych przyzwyczajeń....
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Artykuły prasowe » Walka z cellulitem cz.2


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Chcę zostawić moim dzieciom wystarczająco dużo pieniędzy, by miały poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ale nie na tyle dużo, by miały poczucie, że mogą nic nie robić."

Warren Buffet

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600