Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian      piątek, 19 sierpnia 2022         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Wosk w gabinecie

Wykonana fachowo depilacja woskiem w gabinecie ma kilka zalet: włosy usuwane regularnie tą metodą - bez przerw związanych z porami roku - ulegają osłabieniu i przerzedzeniu (oczywiście, nie można w międzyczasie korzystać z innych metod).

Często rozjaśniają się i są delikatniejsze; rzadkie również są przypadki wrastania włosów. Jeżeli klientka zgłasza taki problem, polecamy metody przygotowujące do przeprowadzenia zabiegu, które do maksimum zmniejszają ryzyko wystąpienia powikłań. Istnieją również sposoby pielęgnacji nóg z takimi problemami: specjalne preparaty, zabiegi z zakresu fizykoterapii itd. Po usunięciu włosów woskiem zalecana jest pielęgnacja preparatami opóźniającymi ich odrastanie, które mają zwykle również działanie łagodzące i nawilżające. 

Warto pamiętać, że wosk ogólnodostępny na rynku, to kompletnie inny preparat niż woski do gabinetów kosmetycznych. 

Często zdarza się, że klientki nie decydują się na depilację woskiem twierdząc, że wosk je „uczula” - pojawiają się ropne krostki. Co więcej, znamy przypadek zapisania przez panią dermatolog (o zgrozo, wykładającą w jednej ze szkół kosmetycznych) na tę wysypkę Oxycortu! To nie jest uczulenie; taka reakcja może czasami występować, u niektórych klientów (co ciekawe, nie za każdym razem i nie na każdej partii ciała); jest to po prostu podrażnienie mieszka włosowego, spowodowane szarpnięciem przy usuwaniu włosów. Najczęściej skóra się do tego przyzwyczaja po kilku zabiegach. Chociaż jeżeli chodzi o wąsiki, problem może być przewlekły. W swoim gabinecie znalazłam jednak sposób poradzenia sobie z tym problemem: m.in. zalecam stosowanie po zabiegu preparatów z wyciągiem z drzewa herbacianego. I proszę pamiętać - w przypadku pojawienia się krostek nie wolno ich wyciskać!

Woskiem można depilować każdą część ciała. Coraz częstszymi klientami są panowie – głównie sportowcy: kulturyści, pływacy, kolarze. Przy regularnym korzystaniu z zabiegów depilacji woskiem w gabinecie, odstęp pomiędzy nimi wynosi od 3 do 5 tygodni. Stosowanie opisanych kosmetyków może jeszcze ten czas wydłużyć.
Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Artykuły prasowe » Wosk w gabinecie


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne."

Calvin Coolidge

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600