Skin Excel - koncentraty w ampułkach

Stosuje się je, gdy skóra wymaga szczególnie intensywnej i szybko działającej pielęgnacji. Powodów dostarczenia skórze silnie  stężonych substancji biologicznie czynnych jest wiele: stres, wpływy otoczenia, uszkodzeń słonecznych, objawy starzenia się, zmarszczki itp. W tym celu przygotowano gamę ampułek "SKIN EXCEL" zawierających stężone substancje biologicznie czynne, bardzo szybko wnikające w skórę, przez co pozwalające uzyskać szybkie, widoczne i trwałe efekty.      


UWAGA:
  koncentraty bez środków konserwujących 


De-Stress
   pH 4,9
(koncentrat normalizujący)

Koncentrat uspokajający i normalizujący skórę wrażliwą i podrażnioną. Zawiera wyciągi z nagietka lekarskiego, z korzenia lukrecji i prowitaminę B5. Stosujemy zarówno w konkretnej potrzebie, jak i zapobiegawczo. W przypadku skóry nadwrażliwej zalecana jest kuracja przez 4 tygodnie co 3 miesiące. Nadaje się również idealnie po "kąpieli" słonecznej. Uzyskujemy szybką, wyczuwalną i widoczną pomoc przy skórze zestresowanej i podrażnionej, znikają zaczerwienienia, obrzęki i odczucia napięcia, a swędzenie jest łagodzone. Skóra jest odprężona, uspokojona i nawilżona, następuje stymulacja naturalnego procesu.


Anti-Couperose
   pH 5,8
(koncentrat na popękane naczynka)

Jest to wysokostężony preparat do kuracji zasadniczej dla skór z trądzikiem różowatym i przerostowym lub skłonnościami do rozszerzania się i pękania naczyń włosowatych (teleangiektazje).
Koncentrat zawiera wyciąg z drożdży, wyciąg z kasztanowca, kakao, cytryny i kompleks nawilżający.
Koncentrat wzmacnia cienką skórę, reguluje ukrwienie, regeneruje, normalizuje i stabilizuje funkcje skóry, odpręża, uspokaja i koi skórę, wzmacnia układ naczyń krwionośnych i nawilża.


Normalising Fluid
  pH 5,6
(koncentrat do skóry trądzikowej)

 Koncentrat do pielęgnacji skóry tłustej, zanieczyszczonej, skłonnej do trądziku.
Skład: wyciąg z drożdży, wyciąg z Aloe Vera, alantoina, pantenol, biotyna, białka surowicy.
Aktywność gruczołów łojowych jest skutecznie redukowana i normalizowana przez wyciąg z drożdży. Likwidacja stanów zapalnych jest dodatkowo wspierana przez biotynę, żel Aloe Vera, alantoinę i pantenol o właściwościach szczególnie hamujących stany zapalne, gojących i oczyszczających skórę. Jednocześnie Aloe Vera nadaje skórze wilgotność, a pantenol ma działanie regenerujące. Białka surowicy stabilizują funkcje skóry i przywracają jej naturalną równowagę.


Repair Fluid
   pH 5,4
(koncentrat regenerujący)

Koncentrat regenerujący i multireperacyjny do pielęgnacji skóry wymagającej i narażonej na niekorzystne warunki, zestresowanej i wymagającej regeneracji, zmęczonej i dojrzałej. Jest to kompleks 100% naturalnych substancji biologicznie czynnych na bazie roślinnej z wyciągami z "tepescohuit" i miłorzębu japońskiego trwale wspierających aktywność regeneracyjną skóry, stymulujących odnawianie się komórek, wspomagających ukrwienie skóry i zapobiegających jej przedwczesnemu starzeniu się.


Hydro Chitosan
  pH 4,8
(koncentrat nawilżający)

Koncentrat do wyrównywania braków wilgotności przy ekstremalnie suchej skórze. Chitosan jest substancją biologicznie czynną pochodzenia morskiego - działa szczególnie nawilżająco i utrzymuje wilgoć. Tworzy na skórze warstwę ochronną, trwale chroniącą skórę przed wysuszeniem, poprawia zdolność zatrzymywania wilgoci przez skórę i dostarcza ważne substancje odżywcze. Poprawia się naprężenie i elastyczność skóry, łagodzone są zmarszczki spowodowane przesuszeniem.


Mela-Fadin  pH 4,6
(koncentrat wybielający)

Silnie skoncentrowany roztwór do zwalczania plam pigmentacyjnych, przebarwień, plam starczych i piegów, rozjaśnia cerę stopniowo i w naturalny sposób. W Skład koncentratu wchodzi arbutyna, wyciąg z morwy i fosforan wit. C.
 

 Caviar Extract 
(koncentrat z kawioru)

Koncentrat stworzony specjalnie do pielęgnacji skóry potrzebującej regeneracji i remineralizacji i nawilżenia oraz zabezpieczenia przed fotostarzeniem. Specjalny wyciąg do pielęgnacji pozyskiwany jest z zooplanktonu ARTEMIA SAUNE. Cechuje go wysoka efektywność w przywracaniu cerze dobrej kondycji. Pobudza metabolizm tkanki skórnej oraz pobudza syntezę kolagenu, keratyny, filagryny i karetohialininy bez nadmiernego zwiększania ilości komórek. Polepsza ogólny stan epidermy, zapobiega starzeniu się skóry na skutek nasłonecznienia. Skóra odbudowywuje się o 20% szybciej i 33% skuteczniej . Zwalcza wolne rodniki dwukrotnie lepiej niż kwas salicylowy oraz zwiększa ochronę skóry przed i po napromieniowaniu UV.
 

Lifting
Effect  pH 6,9
(koncentrat liftingujący)

Koncentrat dający natychmiastowy i widoczny efekt napięcia wrażliwej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wysokowartościowe proteiny pszeniczne niwelują małe zmarszczki i dają skórze natychmiast delikatny i młodzieńczy wygląd. Staje się ona w sposób odczuwalny i równomierny wygładzona. Kompleks nawilżający wyrównuje braki wilgoci, utrzymuje ją, wygładza skórę i czyni ją sprężystą.
Substancje czynne: proteiny pszeniczne i sacharydy
 

Lifting Effect
  pH 6,9
(koncentrat liftingujący)

Znakomity koncentrat do natychmiastowego, widocznego i odczuwalnego ujędrniania powierzchni skóry. Zawiera proteiny pszeniczne i sacharydy dostarczające i chroniące wilgotność, wygładzające i regenerujące skórę.
 
 

Tekst pochodzi ze strony - www.test.itbvega.pl/vegan/