Parafango

 PARAFANGO różni się od innych zabiegów pielęgnacji ciała sposobem nakładania preparatu. Głównym składnikiem jest masa parafango składająca się z parafiny, mułu morskiego i alg.
PARAFANGO jest ciepłym zabiegiem - masa rozgrzewana jest w specjalnym podgrzewaczu, a później nakładana pędzlem na ciało. Pobudza metabolizm komórkowy, zwalcza cellulit, niweluje rozstępy, ujędrnia, nawilża i detoksykuje skórę.


Rzeźbienie sylwetki
 Ten nowy zabieg można stosować, w zależności od potrzeb, na różnych partiach ciała. Nałożenie PARAFANGO i owijanie(body wrapping) gwarantuje utratę zbędnych centymetrów. Proces owijania powoduje uniesienie pośladków, wygładza brzuch i ogólnie poprawia rzeźbę sylwetki. Owijanie PARAFANGO ma na celu utratę raczej centymetrów niż kilogramów, większość klientek czuje się jednak po zabiegu szczuplejsza, a ich skóra jest bardziej jędrna.

Odmłodzenie skóry
Stosowanie kremu-żelu złuszczającego, gwarantuje usunięcie martwych komórek skóry i powoduje, że PARAFANGO delikatnie złuszcza skórę, kiedy usuwa się owinięcie. Po zabiegu nie ma potrzeby mycia ciała, żeby usunąć resztki PARAFANGO, ponieważ usuwa się je bez problemu zdejmując owinięcie. Limony morskie, dodane do parafiny, głęboko nawilżają skórę i poprawiają jej napięcie. Zabieg stosuje się w celu przywrócenia ciału formy jak również w przypadku klientek, u których występują rozstępy. Te panie zauważają poprawę natychmiast po usunięciu kompresu -skóra staje się jędrniejsza.

 Owijanie parafango jest skuteczne w walce z cellulitem
Cellulit to problem wielu kobiet. Złogi tłuszczowe zbierają się w tkankach skóry, zatrzymują płyny i hamują ich wędrówkę do systemu limfatycznego, czyli systemu eliminującego toksyny z organizmu. Aktywne składniki ampułek, jak L-karnityna (kwas aminowy), miłorząb japoński, wyciąg z guarany (liposomy kofeiny), połączone z efektem mikrosauny wytwarzanym  przez masę PARAFANGO, powodują rozpad tłuszczów i stymulują eliminację płynów. Sprawdza się w każdym rodzaju cellulitu.

Jakie są przeciwwskazania
zabiegu  nie poleca się kobietom ciężarnym, osobom dotkniętym zapaleniem żył czy rozedmą. Zabiegu nie stosuje się również na odkryte rany, ani świeże blizny.

Preparaty linii PARAFANGO zawierają między innymi:
- muł morski z wybrzeża Francji
- algi
- elastynę
- kolagen
- kwasy AHA
- L-karnitynę
- liposomy kofeiny

Proponujemy 5 wersji zabiegu:
- antycellulitowy (obejmuje uda i brzuch)
- przeciw rozstępom (obejmuje uda i brzuch)
- na zmęczone nogi i stopy
- odtoksyczniający
- wyszczuplający /cryomodelage (zabieg chłodzący – polecany w lecie)

Tekst pochodzi ze strony - www.test.itbvega.pl/vegan/