Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław      niedziela, 18 sierpnia 2019         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Matrigel Algae - Biomatrix - hydrofilowe maski algowe

Matrigel Algae - BioMatrix- hydrofilowe maski algowe

Produkt pielęgnacyjny na bazie alg i fitoskwalenu, z dodatkiem roślinnych substancji biologicznie czynnych. Nie zawiera konserwantów i dodatków zapachowych. Pozostające w naturalnym stanie algi i fitoskwalen w  drodze liofilizacji zostają przekształcone w struktury odwodnione, aż do uzyskania biomasy o strukturze lameli. Charakteryzują się wysokim stopniem stabilności mikrobiologicznej, fizycznej i chemicznej. Unikalna technologia pozwala na dodawanie do biomasy bardzo wrażliwych składników biologicznie czynnych. Dzięki temu produkt jako całość zachowuje świeżość bez użycia konserwantów przez długi okres czasu, (co najmniej 3 lata od daty produkcji). Działanie każdej maski żelowej można zintensyfikować poprzez dodanie koncentratów w ampułkach, lub żelowych w zależności od konkretnych potrzeb klientki. Matrigel zostaje aktywowany a jego składniki uwalniane z chwilą aplikacji płynu. Maska "roztapia" się na skórze przyjmując postać żelu. Produkt jest tak czysty jak sama natura. Biomatrixy zapewniają poprzednio nieosiągalny poziom bezpieczeństwa i komfort stosowania.


Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Opisy preparatów kosmetycznych » Matrigel Algae - Biomatrix - hydrofilowe maski algowe


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Mam na imię Bożena, 56 lat i od 3 lat korzystam z usług Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w ...
» Dodana przez: Bożena z Krakowa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nie zgadzam się z Twoim zdaniem, ale jestem gotów oddać życie za Twoje prawo do mówienia tego, co myślisz."

Wolter

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600