Kontakt Ostatnio szukane Strona główna na górę strony

imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz      piątek, 13 grudnia 2019         

Gabinet kosmetyczny Kraków

Matrigel Algae - Biomatrix - hydrofilowe maski algowe

Matrigel Algae - BioMatrix- hydrofilowe maski algowe

Produkt pielęgnacyjny na bazie alg i fitoskwalenu, z dodatkiem roślinnych substancji biologicznie czynnych. Nie zawiera konserwantów i dodatków zapachowych. Pozostające w naturalnym stanie algi i fitoskwalen w  drodze liofilizacji zostają przekształcone w struktury odwodnione, aż do uzyskania biomasy o strukturze lameli. Charakteryzują się wysokim stopniem stabilności mikrobiologicznej, fizycznej i chemicznej. Unikalna technologia pozwala na dodawanie do biomasy bardzo wrażliwych składników biologicznie czynnych. Dzięki temu produkt jako całość zachowuje świeżość bez użycia konserwantów przez długi okres czasu, (co najmniej 3 lata od daty produkcji). Działanie każdej maski żelowej można zintensyfikować poprzez dodanie koncentratów w ampułkach, lub żelowych w zależności od konkretnych potrzeb klientki. Matrigel zostaje aktywowany a jego składniki uwalniane z chwilą aplikacji płynu. Maska "roztapia" się na skórze przyjmując postać żelu. Produkt jest tak czysty jak sama natura. Biomatrixy zapewniają poprzednio nieosiągalny poziom bezpieczeństwa i komfort stosowania.


Przeglądasz: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Kraków » Opisy preparatów kosmetycznych » Matrigel Algae - Biomatrix - hydrofilowe maski algowe


Drukuj
manicure pedicure
Opinie Klientów
Polecam gabinet p. Anny szczególnie z powodu indywidualnego podejścia do klienta i jego problemów. W ...
» Dodana przez: Teresa

» Przeczytaj całą opinię

» Zobacz wszystkie

» Dodaj opinię
Szukaj na stronieZłota myśl
"Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne."

Calvin Coolidge

Newsletter
E-mail:
Honorujemy karty płatnicze:

karty płatnicze
na górę
© 2009 Copyright by Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny Kraków, Opracowanie strony ITB Vega
W naszej ofercie: epilacja, mezoterapia frakcyjna, cryolift, mikrodermabrazja diamentowa, mikropigmentacja, depilacja, peelingi dermokosmetyczne, oczyszczanie skóry, zabiegi lecznicze: trądzik, cellulite, naczynka, blizny, rozstępy. Kosmetyka laserowa/IPL: leczenia trądzika, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, depilacja laserowa.
Kraków, ul. Juliana Fałata 11, tel. 697-687-600